OSGB Hizmetleri

İş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri hekimliği hizmeti sunan Kadim OSGB, işletmelerin talepleri doğrultusunda, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm çalışmaları koordine etmek, gerekli tüm yasal zorunlulukları işletme sınırları dâhilinde gerçekleştirmek üzere, sektördeki tehlike sınıfınıza göre gerekli sertifika sınıfına sahip İş Güvenliği Uzmanı ve İşyeri hekimi personelleri ile sizlere hizmet vermektedir. Sedex, BSCI, Fama ve diğer sosyal uygunluk denetimlerinin önemli bir kısmını iş sağlığı ve güvenliği faaliyetleri kapsamaktadır.

Sedex, BSCI, Fama ve diğer sosyal uygunluk denetimlerinin önemli bir kısmını iş sağlığı ve güvenliği faaliyetleri kapsamaktadır. Denetimlerde talep edilen iş güvenliği faaliyetleri ülke mevzuatlarından bir kademe daha fazladır. Konu hakkında tecrübesi ve çalışması olmayan iş güvenliği uzmanları bu talebi yerine getirememektedir. Tecrübeli kadromuz ile yaptığımız iş sağlığı ve güvenliği faaliyetleri ile denetimlerde noksansız başarı elde etmekteyiz. Çalışan personellere güvenli çalışma ve yaşama bilincini kazandırmaktayız.
Ülke mevzuatlarında yapılmış olan iş güvenliği çalışmaları denetimlerde yetersiz olduğunu görmekteyiz. Denetim deneyimi olmayan iş güvenliği uzmanları ne yazıkki bu denetimlerde firmaları mağdur etmektedir. İş güvenliği hizmetleri sunarken denetim danışmanlığı da yapmak müşterilerimize sunduğumuz katma değerini olan farkımızdır. Farkı yaşamak için bize ulaşın.

Yorum Yap

Your email address will not be published.