İş Güvenliği Uzmanı

İş Güvenliği Uzmanı

İş Güvenliği Uzmanı Kadim OSGB, işletmelerin talepleri doğrultusunda, iş güvenliği ile ilgili tüm çalışmaları koordine etmek, gerekli tüm yasal zorunlulukları işletme sınırları dâhilinde gerçekleştirmek üzere, sektördeki tehlike sınıfınıza göre gerekli sertifika sınıfına sahip İş Güvenliği Uzmanı personelleri ile sizlere hizmet vermektedir. Sedex, BSCI, Fama ve diğer sosyal uygunluk denetimlerinin önemli bir kısmını iş güvenliği faaliyetleri kapsamaktadır.

İş Güvenliği Uzmanı Kadim OSGB, işletmelerin talepleri doğrultusunda, iş güvenliği ile ilgili tüm çalışmaları koordine etmek, gerekli tüm yasal zorunlulukları işletme sınırları dâhilinde gerçekleştirmek üzere, sektördeki tehlike sınıfınıza göre gerekli sertifika sınıfına sahip İş Güvenliği Uzmanı personelleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Sedex, BSCI, Fama ve diğer sosyal uygunluk denetimlerinin önemli bir kısmını iş güvenliği faaliyetleri kapsamaktadır. Denetimlerde talep edilen iş güvenliği faaliyetleri ülke mevzuatlarından bir kademe daha fazladır. Konu hakkında tecrübesi ve çalışması olmayan iş güvenliği uzmanları bu talebi yerine getirememektedir. Tecrübeli kadromuz ile yaptığımız iş güvenliği faaliyetleri ile denetimlerde noksansız başarı elde etmekteyiz. Çalışan personellere güvenli çalışma ve yaşama bilincini kazandırmaktayız.

Denetimden başarısız olan firmalarda iş güvenliği faaliyetlerinin olduğunu görmekteyiz. Fakat ülke mevzuatlarında yapılmış olan iş güvenliği çalışmaları denetimlerde yetersiz olduğunu görmekteyiz. Çalışmalar usul ve bilgi olarak denetimler için yetersiz kabul edilmiştir. Denetim deneyimi olmayan iş güvenliği uzmanları ne yazıkki bu denetimlerde firmaları mağdur etmektedir. İş güvenliği hizmetleri sunarken denetim danışmanlığı da yapmak müşterilerimize sunduğumuz bir hizmettir. Farkı yaşamak için bize ulaşın.

Yorum Yap

Your email address will not be published.