Inditex denetimi

INDITEX; Dünyanın en büyük moda perakendecilerinden birisidir. Inditex, sekiz markalı ( Zara , Pull & Bear , Massimo Dutti , Bershka , Stradivarius , Oysho , Zara Home ve Uterqüe ) , dünyanın dört bir yanındaki moda perakendecilerinden biri olup, çevrimiçi platformu veya 96 pazardaki 7.000’in üzerinde mağazası ile 202 pazarda satış yapmaktadır.

TÜRKİYE’ deki imalatı ise önemli derecede büyüktür.
Bu 8 markadan birine imalat yapabilmek için öncelikle Inditex denetim ekibi yada 3. Taraf denetim firmalarından Inditex Sosyal Uygunluk Ön Denetimi geçirmesi ve herhangi bir eksiğinin olmaması gerekmektedir.

Denetim öncesinde firmaların çok iyi hazırlanması ve eksiğinin olmaması gerekmektedir. Aksi halde 6 ay Inditex üretimi yapamaz ve 6 ay boyunca bir daha denetim geçiremez durumuna gelmektedir.

Denetim süreci ise İstanbul için aksi bir durum olmaması halinde başvuru yapıldıktan sonra 48 saat içerisinde başlamaktadır. Diğer illerde ise yoğunluk ve uzaklığa göre bu süreç değişmektedir.

Denetim süreci olumlu geçtiğinde ise en geç bir hafta içerisinde firmanız Inditex Extranet sisteminde üretim yapabilir durumuna gelmektedir.

Özel ürünler haricinde ve özel marka haricinde ( join life, çocuk giyim üretimi gibi) 8 markaya üretim yapılabilmektedir.

Bu konuda KADİM Danışmanlık, adım adım Inditex Denetim Süreci Danışmanlığı’nda sizlerin yanında olacaktır. Inditex Denetim Süreci için Danışmanlık ve Eğitim Hizmetlerimizin detayları ve müşteriniz ile daha kaliteli ilişkiler kurabilmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Your email address will not be published.