HAKKIMIZDA

Kadim Danışmanlık; 2013 yılından beri şirketlerin iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri ve denetim hazırlık çalışmalarında çözüm ortağı olarak tercih ettiği kaliteli hizmeti en uygun bedeller ile sunan bir danışmanlık şirketidir. Sedex, BSCI, Dısney denetimleri başta olmak üzere Inditex denetimleri gibi marka denetimlerinde tecrübeli danışman kadromuzla siz değerli müşterilerimizi başarıya taşımak en büyük arzumuz. 50 farklı şirket ile 100 den fazla denetimde başarılı olan firmamız, denetimlerde ihtiyacınız olan tüm danışmanlık faaliyetlerini sizin adınıza tamamlamaktadır.

Şirket kurucumuz Tekstil Mühendisi Yusuf GEDİK 10 yılı aşkın süredir sektördeki tecrübesiyle denetim hazırlık çalışmalarını titizlikle sürdürmektedir. Yapmanız gereken sadece bize ulaşmak.

BROŞÜRÜMÜZÜ İNDİRİN İLETİŞİM

VİZYONUMUZ

Türkiye de ihracat yapan şirketlere güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, müşteri ve insan kaynağını en değerli varlığı olarak kabul eden, değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada saygın ve lider bir firma olmaktır. Kadim OSGB olarak iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini eksiksiz sağlarken müşterilerimizin Sedex, Bscı ve diğer müşteri denetimlerden başarılı olması gerekli olan denetim hazırlık danışmanlıklarını da yaparak katma değer oluşturmaktayız.

MİSYONUMUZ

Müşterilerinin iş sağlığı ve güvenliğini hizmetlerini noksansız tamamlayarak sıfır iş kazası hedefine ulaştıran, Müşterilerini BSCI, SEDEX, FAMA, INDITEX vb. müşteri denetmlerinde başarıya ulaştıran, Etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak, müşteri memnuniyetini en önde tutan bir marka olmaktır.